Erol Palaz

Fizyoterapist

İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Bilim Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nü başarıyla tamamlayarak Fizyoterapist ünvanı almıştır.

Lisans eğitimi boyunca Therapy Sport Center, Florence Nightingale Hastaneleri, Etiler Therapy Art Center, Apex Tıp Merkezi, Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi, Temas Çocuk Merkezi gibi birçok kurumda ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon, geriatrik rehabilitasyon, kardiyopulmoner rehabilitasyon konularında uygulamalı eğitimlerini aldıktan sonra Florance Nightingale Hastanesi’nde ortopedik rehabilitasyon konusunda çalışmalar yürütmüştür.

Mezun olduktan hemen sonra Romamed Tıp Merkezi’nde göreve başlamış olup, daha sonra Bodrum Sağlık Vakfı’nda ortopedik, pediatrik ve nörolojik rehabilitasyon alanında çalışmalarına devam etmiştir.

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca yurtiçi ve yurtdışı birçok bilimsel kongre ve kursa katılan Erol Palaz Ortopedik Manuel Terapi, Osteopatik Artikülasyon ve Visseral Osteopati alanlarında uzmanlaşmış olup halen bu alanlarda eğitim ve çalışmalarına devam etmektedir.

Şu anda Relive Therapy Bodrum’da çalışmalarına devam etmektedir.